Зупинимо наркозалежність

Автор admin Опубликовано: Липень - 31 - 2012

Зупинимо наркозалежність

У 21 столітті людство досягло небачених висот, проте технічний прогрес вніс не тільки позитивні зміни в людську долю. Крім існували тютюнопаління та алкоголізму, технології принесли в наш світ наркоманію і ігроманію. У всі часи життя людини не була легкою. Щоб скрасити сірі будні людина шукала нових відчуттів, емоцій і розваг. Так з'явився алкоголь, так з'явилися наркотики.

І все б було не так погано, якщо б ці речі не викликали звикання і не завдавали непоправної шкоди здоров'ю. Якщо тютюнопаління тільки лише завдає шкоди здоров'ю, то алкоголізм і наркоманія ще й призводять до деградації особистості. І в той час, коли людство навчилося лікувати більшість хвороб, здавалося б, можна жити довго і щасливо.

Але люди вбивають самі себе, отруюючи свій організм. Залежних від тютюну та алкоголю з кожним днем ставатиме все більше. Реклама в ЗМІ робить свою чорну справу. Відкривши газету або включивши телевізор, заходячи в інтернет ми тільки і бачимо рекламні ролики присвячені нову марку пива або сигарет. Беремо приклад з кращих кіногероїв або випивають акторів, з наркозалежних музикантів.

А вік залежних з кожним роком зменшується. Діти хочуть здаватися старше, беруть приклад з батьків і також вступають до лав наркоманів. Суспільство поступово деградує і руйнує себе зсередини. А великі компанію отруюючи людей, заробляю гроші. Забавно, що люди самі платять за те щоб себе знищувати.

Не піддаватися на пропаганду, не вживати наркотиків, алкоголю, не курити – єдиний спосіб зберегти своє здоров'я. Навіщо наближати свою смерть, коли світ такий прекрасний, жити і радіти життю наш спадок. Сьогодні модно стежити за своїм здоров'ям і зовнішнім виглядом. В рейтинги систем живлення потрапляють такі, як дієта 6 або інші популярні дієти. Проблеми зайвої ваги серйозно турбують як жінок, так і чоловіків.

У гонці за стрункою фігурою вже багато потрапили в залежність від дієт. А будь-яка залежність – це хвороба.

Написать комментарий